Lista dla M.

Rodzice zawsze mają na wszystko plan…Oczywiście uważają, że najlepiej wiedzą co jest dobre dla ich dzieci ;)

W tym roku rodzice Teosomków zdecydowali wspierać małą motorykę i integrację sensoryczną swoich dzieci. Załatwili więc u Mikołajów sanki oraz ogromną górą klocków, i od listopada subtelnie indoktrynowali dziecięce marzenia. Efekt zadowalający. Na początku grudnia dzieciaki zgodnie podpisywały się pod tą listą życzeń.

Niestety (i stety) ostatecznie wygrały wewnętrzne ideały. Do wigilii zostało kilka dni, a Teoś odpytywany, co by chciał dostać od Mikołaja każdorazowo odpowiadał : KSIĄŻKI

-A nie chciałbyś sanek? (dopytują rodzice) – Nie, książki (odpowiada z przekonaniem Teoś). – A nie chciałbyś klocków? (podpowiadają dziadkowie). – Nie, książki! (odpowiada Teoś podkreślając wykrzyknienie).

Na szczęście Mikołaje znają Teosia, więc i książki oczywiście znajdą się pod choinką, ale czy w zadowalającej ilości ? ;)

15493574_578240529041297_2344111167777423528_o

_________________

na zdjęciu Teoś i Julka przygotowują list do Świętego, jeszcze w temacie sanek poprosili o śnieg. W Wyla już pada, może spadnie i w Bydgoszczy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>